Pozycjonowanie stron internetowych

W dzisiejszych czasach Internet stał się głównym miejscem wyszukiwania wszelkich informacji, przez co obecność firmowej strony internetowej stała się obowiązkiem nawet dla małych firm.

Jednak coraz bardziej liczy się tzw. pozycja strony w wyszukiwarce, gdyż dzięki wyższej pozycji w wynikach wyszukiwania na naszą stronę dostaję się więcej potencjalnych klientów.

Wg badań aż 80% użytkowników kończy wyszukiwanie po zapoznaniu się z ofertą firm znajdujących się na pierwszej stronie wyników.

Dlatego tak bardzo ważne jest aby być w pierwszej 10 wyszukiwania na główne frazy dotyczące działaności firmy.

Efekt pozycjonowania - wzrost liczby odwiedziń TOP 10Wykres przedstawiający znaczący wzrost liczby odwiedzin dzięki uzyskaniu pierwszego miejsca w wyszukiwarce google na pozycjonowanie frazy.

Aby ułatwić Państwu życie polecamy skorzystać z naszej usługi audyt SEO. Audyt stron www pod kątem SEO, to indywidualny raport (w postaci pliku PDF), w którym wskazane zostaną uwagi dotyczące błędnych rozwiązań na Państwa stronie, które należy poprawić lub uzupełnić aby strona była przyjazna wyszukiwarkom. Analizie zostaną podane główne słowa kluczowe, ich pozycja w wyszukiwarce, a także ich stosunek do wyników konkurencji.

Dzięki audytowi dowiesz się jak tak naprawdę postrzegana jest Twoja strona w sieci pod kątem SEO i co należy zrobić aby podnieść ją w wynikach wyszukiwania. Koszt takiego audytu to jedynie 199 zł netto (promocja do końca 2011 roku).

Ważne: Płatność tylko po osiągnięciu efektów pozycjnowania!


Jeśli są Państwo zainteresowani usługa pozycjonowania, mogą Państwo w sprawie wyceny skontaktować się bezpośrednio z nami, bądź samemu zasymulować koszt związany z pozycjonowaniem Państwa firmy w wyszukiwarce korzystając z poniższej tabeli.

  Popularność frazy w wyszukiwarce google.pl
Pozycja osiągnięta 0 do 200 tyś 200 tyś - 500 tyś 500 tyś - 1 mln ponad 1 mln
1 miejsce 129 zł 139 zł 179 zł ceny negocjowane indywidualnie
od 2 do 5 109 zł 119 zł 159 zł
od 6 do 10 99 zł 109 zł 139 zł
poza pierwszą dziesiątką 0 zł 0 zł 0 zł
  • Przy większej ilości fraz upusty
  • Podane ceny są cenami netto
  • Ceny mogą się różnić w przypadku fraz "prestiżowych"